Zaal

17 okt 19:00 Fit Boys 2 - DOSKO 2 1 - 6
20 okt 20:00 Smilde'94 2 - Fit Boys 5 8 - 3

Veld

21 okt 09:00 Pesse JO11-2G - Fit Boys JO11-3 2 - 5
21 okt 11:00 VCG JO13-1 - Fit Boys JO13-1 4 - 6
21 okt 14:30 Fit Boys 3 - FC Meppel 5 3 - 0
21 okt 14:30 Fit Boys 1 - LTC 1 3 - 4
21 okt 14:30 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-2 - Fit Boys JO19-2 6 - 3
21 okt 14:30 Fit Boys 4 - ONR 5 5 - 2

Zaal

24 okt 19:00 Fit Boys 1 - Elim 2
24 okt 19:55 Fit Boys 4 - Fit Boys 3
24 okt 20:50 Fit Boys 2 - DOSKO 3

Veld

28 okt 09:00 Fit Boys JO15-3 - Noordscheschut JO15-3
28 okt 09:00 Fit Boys JO13-2 - HZVV JO13-6
28 okt 09:00 Fit Boys JO11-1 - ACV JO11-2
28 okt 09:00 Fit Boys JO11-3 - Hoogeveen JO11-4
28 okt 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO8-2 - Fit Boys JO8-1
28 okt 09:00 ST Gomos/Veenhuizen JO17-3 - Fit Boys JO17-1
28 okt 09:00 S.V. Hoogersmilde JO11-1G - Fit Boys JO11-2
28 okt 09:00 ACV JO9-2 - Fit Boys JO9-1
28 okt 10:15 Fit Boys JO13-3 - Pesse JO13-2
28 okt 10:15 SJO J.V. Oostenburg JO11-6 - Fit Boys JO11-4
28 okt 10:45 Fit Boys JO15-1 - LTC JO15-1
28 okt 12:45 Fit Boys JO19-2 - DVC'59 JO19-1
28 okt 12:45 Fit Boys JO13-1 - ST Gomos/Veenhuizen JO13-1
28 okt 13:15 FC Zuidlaren JO15-4 - Fit Boys JO15-2
28 okt 14:30 Fit Boys 2 - Onstwedder Boys 2
28 okt 14:30 Staphorst 6 - Fit Boys 3
28 okt 15:00 Tonego 1 - Fit Boys 1

Zaal

30 okt 20:30 Jubbega 1 - Fit Boys 4
31 okt 19:55 Fit Boys 5 - ACV 4
31 okt 20:00 Ruinen 1 - Fit Boys 2
31 okt 20:50 Fit Boys 3 - Griffioen De 3

Veld

3 nov 19:30 Fit Boys 45+1 - VKW 45+1
3 nov 19:30 Fit Boys 35+2 - ACV 35+1
3 nov 20:00 Beilen 45+1 - Fit Boys 45+1
3 nov 20:00 Beilen 35+2 - Fit Boys 35+2
3 nov 20:30 Fit Boys 45+1 - LEO (Loon) 45+1
3 nov 20:30 Fit Boys 35+2 - VKW 35+1
3 nov 21:30 Witteveense Boys'87 45+1 - Fit Boys 45+1
4 nov 09:00 Fit Boys JO8-1 - ACV JO8-5
4 nov 09:00 Fit Boys JO17-1 - LEO (Loon) JO17-4
4 nov 09:00 Fit Boys JO15-2 - Smilde'94 JO15-2
4 nov 09:00 Fit Boys JO11-4 - Beilen JO11-5
4 nov 09:00 Weide De JO11-3G - Fit Boys JO11-1
4 nov 10:00 Weide De JO11-7G - Fit Boys JO11-3
4 nov 10:15 Fit Boys JO9-1 - Smilde'94 JO9-1G
4 nov 10:15 Fit Boys JO11-2 - Beilen JO11-3
4 nov 10:15 LTC JO13-1 - Fit Boys JO13-1
4 nov 10:30 Smilde'94 JO15-1 - Fit Boys JO15-1
4 nov 10:30 MSC/Amslod JO13-3 - Fit Boys JO13-2
4 nov 10:45 Fit Boys JO19-1 - Beilen JO19-1
4 nov 13:30 HHCombi JO15-2G - Fit Boys JO15-3
4 nov 14:00 Gomos 2 - Fit Boys 4
4 nov 14:00 SVBC JO19-1G - Fit Boys JO19-2
4 nov 14:30 Fit Boys 1 - Lutten SC 1
4 nov 14:30 Fit Boys 3 - HZVV 6