Veiling en Verloting FIT Boys kantine

9 oktober 2015
de Webmaster

Vrijdagavond kwam een kleine groep leden bijeen in de FIT Boys-kantine. Sluitstuk van de periode van het verbouwen van en het heropenen van de FIT Boys-kantine was de veiling en de verloting. Lopende het seizoen konden leden en geïnteresseerden loten voor de verloting kopen en op vrijdagavond bracht veilingmeester Sander Steeghuis diverse artikelen uit de oude kantine aan de man. Enkele tafels wisselden van eigenaar en vooral de barbel (uit 1884) was gewild. Er werd flink tegen elkaar opgeboden en uiteindelijk bracht de bel € 105,= op.

Na een drankje ging notaris Sander Steeghuis over tot het trekken van de 5 prijzen van de verloting. De 5e prijs, een Weber Herenmode waardebon t.w.v. € 100,=, ging naar Joop de Jonge. De 4e prijs, een JBL Bluetooth speaker, ging naar Wim Stevens. Na een korte pauze werden de 3e en 2e prijs geloot. De 3e prijs, een LG 4.1 SoundPlate, ging naar Johan Boom en de 2e prijs, een New Nintendo 3DS, ging naar Johan Boer. Als sluitstuk van de avond ging de 1e prijs, een Samsung Smart LED-TV, naar Edwin Tillema. Met deze laatste activiteit is de periode van verbouwen en in gebruik nemen van onze mooie nieuwe kantine afgesloten. Tot nu toe genieten de verenigingsleden maar ook de bezoekende verenigingen met volle teugen van de prachtige kantine. Er worden heel wat complimenten uitgedeeld en vooral de manier waarop we dit als vereniging gerealiseerd hebben is iets om trots op te zijn: Samen!