Bekervoetbal FIT Boys jeugd- en seniorteams

28 juli 2018
de Webmaster

Vooraf aan de reguliere competitie spelen de standaardteams in de poulefase mee aan de KNVB Bekercompetitie. Voor veel teams de mogelijkheid om vooraf aan de competitie nog te ‘oefenen’. Sommige teams weten het wel tot de volgende ronde te schoppen en spelen dan in de loop van het seizoen weer voor de beker. Onderstaand de indelingen en het speelschema per team.

FIT Boys 1
Indeling:
VEV Klazienaveen 1 (5F), Elim (3D) en CSCS (4E).
Speelschema:
1 september, 14:30 uur: VEV 1 – FIT Boys 1
8 september, 14:30 uur: FIT Boys 1 – Elim 1
15 september, 14:30 uur: CSVC 1 – FIT Boys 1

ST Beilen/FIT Boys VR1
Indeling:
vv Ruinen VR1, sv Pesse VR2 en MSC VR1.
Speelschema:
1 september, 12:45 uur: ST VR1 – vv Ruinen VR1
8 september, 10:30 uur sv Pesse VR2 – ST VR1
15 september, 15:00 uur MSC VR1 – ST VR1

FIT Boys 2
Indeling:
ZZVV 2, vv Willemsoord 2 en Heerenveense Boys 3.
Speelschema:
1 september, 16:30 uur: ZZVV 2 – FIT Boys 2
8 september, 14:30 uur: FIT Boys 2 – vv Willemsoord 2
15 september, 14:30 uur: FIT Boys 2 – Heerenveense Boys 3

FIT Boys JO19-1
Indeling:
LEO Loon JO19-2, BSVV JO19-1 en Tynaarlo JO19-1.
Speelschema:
1 september, 10:45 uur: FIT Boys JO19-1 – vv LEO Loon JO19-2
8 september, 10:30 uur: BSVV JO19-1 – FIT Boys JO19-1
15 september, 10:45 uur: FIT Boys JO19-1 –¬†Tynaarlo JO19-1

FIT Boys JO17-1
Indeling:
HHCombi JO17-1, VAKO JO17-1 en Smilde’94 JO17-1.
Speelschema:
1 september, 09:00 uur: FIT Boys JO17-1 – HHCombi JO17-1
8 september, 14:00 uur: VAKO JO17-1 – FIT Boys JO17-1
15 september, 14:30 uur: Smilde’94 JO17-1 – FIT Boys JO17-1

FIT Boys JO15-1
Indeling:
vv Beilen JO15-1, sc Stadskanaal JO15-1 en vv SJS JO15-1.
Speelschema:
1 september, 10:45 uur: FIT Boys JO15-1 – vv Beilen JO15-1
8 september, 12:30 uur: sc Stadskanaal JO15-1 – FIT Boys JO15-1
15 september, 09:00 uur: vv SJS JO15-1 – FIT Boys JO15-1

ST Beilen/FIT Boys MO15-1
Indeling:
Achilles’94 MO15-1, fc Assen MO15-1 en ACV MO15-1.
Speelschema:
1 september, 12:30 uur: Achilles’94 MO15-1 – ST MO15-1
8 september, 14:30 uur: ST MO15-1 – fc Assen MO15-1
15 september, 09:00 uur: ACV MO15-1 – ST MO15-1

FIT Boys JO13-1
Indeling:
vv Beilen JO13-1, Achilles’94 JO13-2 en vv LTC JO13-1.
Speelschema:
1 september, 12:45 uur: FIT Boys JO13-1 – vv Beilen JO13-1
8 september, 08:30 uur: Achilles’94 JO13-2 – FIT Boys JO13-1
15 september, 10:15 uur: vv LTC JO13-1 – FIT Boys JO13-1

FIT Boys JO12-1
Indeling:
HHCombi JO12-1G, vv Wijster JO12-1 en VKW JO12-1G.
Speelschema:
1 september, 09:00 uur: FIT Boys JO12-1 – HHCombi JO12-1G
8 september, 09:00 uur: vv Wijster JO12-1 – FIT Boys JO12-1
15 september, 10:30 uur: VKW JO12-1G – FIT Boys JO15-1

FIT Boys JO11-1
Indeling:
HHCombi JO11-1, vv Wijster JO11-1 en vv Beilen JO11-2.
Speelschema:
1 september, 10:00 uur: HHCombi JO11-1 – FIT Boys JO11-1
8 september, 10:15 uur: FIT Boys JO11-1 – vv Wijster JO11-1
15 september, 10:15 uur: FIT Boys JO11-1 – vv Beilen JO11-2

FIT Boys JO9-1
Indeling:
SJO HH’97 JO9-1, vv Wijster JO9-1 en WNBC’09 JO9-1.
Speelschema:
1 september, 11:00 uur: SJO HH’97 JO9-1 – FIT Boys JO9-1
8 september, 09:00 uur: FIT Boys JO9-1 – vv Wijster JO9-1
15 september, 10:00 uur: WNBC’09 JO9-1 – FIT Boys JO9-1

FIT Boys JO8-1
Indeling:
Achilles’94 JO8-3, Fc Assen JO8-3 en BSVV JO8-2
Speelschema:
1 september, 09:00 uur: FIT Boys JO8-1 – Achilles’94 JO8-3
8 september, 10:15 uur: Fc Assen JO8-3 – FIT Boys JO8-1
15 september, 09:00 uur: FIT Boys JO8-1 – BSVV JO8-2