Definitieve voorjaarscompetitie-indeling jeugd bekend

27 januari 2018
de Webmaster

De KNVB heeft de definitieve voorjaarscompetitie-indeling voor de jeugdteams bekend gemaakt. De nummering en het competitieschema is ook bekend en na te lezen op voetbal.nl.

De eerste competitieronde start op 10 februari. Het programma die dag:
09:00 Fit Boys JO13-2 – SJO WIJC JO13-1G
09:00 Fit Boys JO11-1 – ACV JO11-1
09:00 Fit Boys JO11-3 – BSVV JO11-2G
09:00 Fit Boys JO11-4 – Assen FC JO11-7
09:00 Fit Boys JO8-1 – Dwingeloo JO8-2
09:00 Beilen JO17-2 – Fit Boys JO17-1
10:00 KSC JO15-1G – Fit Boys JO15-2
10:00 HZVV JO11-6 – Fit Boys JO11-2
10:15 Fit Boys JO13-3 – SJS JO13-2
10:15 Fit Boys JO9-1 – Smilde’94 JO9-1G
10:45 Fit Boys JO19-1 – SJO JVZ JO19-1
10:45 Fit Boys JO15-1 – ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-1
11:00 Westerwolde MO17-1 – ST Beilen/FIT Boys MO17-1
12:15 Weide De JO15-5G – Fit Boys JO15-3
12:45 Fit Boys JO19-2 – ST FC Meppel/Alcides JO19-3
12:45 VVAK 2 – Fit Boys 3
14:30 ST Beilen/FIT Boys VR2 – Zevenhuizen VR1
14:30 Fit Boys 2 – Elim 2
14:30 Fit Boys 4 – VAKO 3
14:30 OZC 1 – Fit Boys 1

Onderstaand de competitie-indeling van alle jeugdelftallen.

FIT Boys JO19-1 (1e klasse):
SVBO JO19-1, SJO JVZ JO19-1, SVM JO19-1, SVV’04 JO19-1, Valthermond JO19-1, Twedo JO19-1, Emmeloord JO19-1, Vitesse’63 JO19-1, Oldeholtpade JO19-1, MSC JO19-1 en Borger JO19-1.

FIT Boys JO19-2 (3e klasse):
ST Germanicus/CSVC JO19-2, Emmen JO19-1, Beilen JO19-2, ST Fc Meppel/Alcides JO19-3, Drenthina JO19-2, VKW JO19-2, Angelslo JO19-1, SVV’04 JO19-2, Borger JO19-2, DVC’59 JO19-1 en SVBO JO19-2.

FIT Boys JO17-1 (3e klasse):
Beilen JO17-2, SJO JVZ JO17-4, Wijster JO17-1, VKW JO17-3, De Weide JO17-5, SV Hoogersmilde JO17-1G, ACV JO17-5, Fc Assen JO17-4G, ST Gomos/Veenhuizen JO17-3, SJO JV Oostenburg JO17-3 en HHCombi JO17-2G.

ST Beilen/FIT Boys MO17-1 (1e klasse):
Westerwolde MO17-1, SJO Pekela 2000 MO17-1, ST Gieten/Eext MO17-1, SJO NWVV/Titan MO17-1 en SPW MO17-1.

FIT Boys JO15-1 (1e klasse):
Erica JO15-1, Beilen JO15-1, Noordscheschut JO15-1G, Dwingeloo JO15-1, Drenthina JO15-1, DZOH JO15-2, ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-1, SJO WIJC JO15-1G, De Weide JO15-2G, Sweel JO15-1G en Staphorst JO15-1.

FIT Boys JO15-2 (3e klasse):
HZVV JO15-4, HHCombi JO15-1, Beilen JO15-3, Noordscheschut JO15-2G, Wijster JO15-1, KSC JO15-1G, VKW JO15-2, VVAK JO15-1, SJO WNBC’09 JO15-1G en Ruinen JO15-2.

FIT Boys JO15-3 (4e klasse):
HHCombi JO15-2G, Dwingeloo JO15-2, VKW JO15-3, SJO JV Oostenburg JO15-3, Pesse JO15-2G, De Weide JO15-5G, BEW JO15-1G, SV Hoogersmilde JO15-1G, Stanfries JO15-2, Uffelte JO15-1 en SJO OFW JO15-2G.

ST Beilen/FIT Boys MO15-1 (1e klasse):
LTC MO15-1, Fc Assen MO15-1, SJO Dalen/DSC MO15-1, Gomos MO15-1, ST Glimmen/Yde de Punt MO15-1, SJO SWB MO15-1, Twedo MO15-1, ACV MO15-1 en SVO BDE MO15-2.

FIT Boys JO13-1 (1e klasse):
HZVV JO13-2, ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO13-1, SJO JVZ JO13-1G, Noordscheschut JO13-1, ACV JO13-2, Alcides JO13-2, LTC JO13-1, Achilles’94 JO13-2, De Weide JO13-2G, SJO Dalen/DSC JO13-1 en Smilde’94 JO13-1.

FIT Boys JO13-2 (2e klasse):
HHCombi JO13-1, Dwingeloo JO13-1, Fc Assen JO13-3, Ruinerwold JO13-1G, Diever-Wapse JO13-1G, Pesse JO13-1, ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2, SJO WIJC JO13-1G, De Weide JO13-3G, Stanfries JO13-1 en Vitesse’63 JO13-1G.

FIT Boys JO13-3 (4e klasse 7×7):
Nieuw Buinen JO13-2, CEC JO13-2G, ST Weerdinge/Valther Boys JO13-1, SJS JO13-2 en Borger JO13-3.

FIT Boys JO11-1 (1e klasse):
Emmen JO11-2 en JO11-3, Beilen JO11-1, ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-1, ACV JO11-1, Fc Zuidlaren JO11-1, Actief JO11-1, LEO (Loon) JO11-1, VKW JO11-1, Achilles’94 JO11-2 en SV Haulerwijk JO11-1.

FIT Boys JO11-2 (3e klasse):
HZVV JO11-6, Beilen JO11-2, Wijster JO11-1, SJO HH’97 JO11-3, VKW JO11-2, LTC JO11-5, De Weide JO11-6G, SV Hoogersmilde JO11-1G, Stanfries JO11-1 en Smilde’94 JO11-3.

FIT Boys JO11-3 (3e klasse):
ACV JO11-3, Fc Assen JO11-6, LEO (Loon) JO11-5, SJO JV Oostenburg JO11-4, LTC JO11-6, Veenhuizen JO11-1, Achilles’94 JO11-4, SV Haulerwijk JO11-2G, BSVV JO11-2G en ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-3.

FIT Boys JO11-4 (4e klasse):
Beilen JO11-3, Asser Boys JO11-2, Donkerbroek JO11-2, Fc Assen JO11-7, LEO (Loon) JO11-6G, SJO JV Oostenburg JO11-6,┬áStanfries JO11-2, Smilde’94 JO11-2, BSVV JO11-3 en HHCombi JO11-3.

FIT Boys JO9-1 (2e klasse):
ACV JO9-3, Wijster JO9-1, VKW JO9-1, LTC JO9-2, Asser Boys JO9-1, Pesse JO9-1G, VAKO JO9-1, Achilles’94 JO9-1, SV Hoogersmilde JO9-1G en Smilde’94 JO9-1G.

FIT Boys JO8-1 (3e klasse):
Pesse JO8-1G, Smilde’94 JO8-2, Dwingeloo JO8-2, ACV JO8-5 en SVN’69 JO8-1.