CL Wijster stand van zaken per poule (per 12 jan)

12 januari 2019
de Webmaster

De jeugd gaat weer Champions League spelen in de sporthal in Wijster, mede dankzij de organisatie van vv Wijster! BEDANKT!

LET OP! Op de WIJSTER-WEBSITE vind je het complete programma, de uitslagen en de standen!

FIT Boys zal ook weer scheidsrechters gaan leveren. Hoofd Scheidsrechters Albert Gerding is hier al druk doende mee. Het schema volgt.

Ook zal FIT Boys ordedienst draaien in de sporthal in Wijster (o.a. scorebordbediening):

  • 22 dec 09:00 – 11:50 uur
  • 29 dec 15:40 – 17:25 uur
  • 5 jan 14:55 – 17:45 uur
  • 12 jan 17:50 – 19:35 uur
  • 19 jan 09:00 – 11:50 uur

Dan de poule-indeling van alle FIT Boys-teams die meedoen en de wedstrijdschema’s.


Indeling poule A:
Beilen JO13-1 (Ajax), Beilen JO13-2 (Olympique Lyon), Fit Boys JO13-2 (Celtic) en Wijster JO13-1 (Club Brugge).
Wedstrijdschema:
26 jan, 13:25 uur: Celtic (FIT Boys) – Ajax (Beilen)
26 jan, 13:50 uur: Club Brugge (Wijster) – Celtic (FIT Boys)
Uitslagen:
Ajax (Beilen) – Celtic (FIT Boys) 1 – 3
Olympique Lyon (Beilen) – Celtic (FIT Boys) 1 – 0
Club Brugge (Wijster) – Celtic (FIT Boys) 6 – 2
Celtic (FIT Boys) – Olympique Lyon (Beilen) 2 – 0
Stand poule A:
KLIK HIER.

Indeling poule B:
Beilen JO13-3 (Pec Zwolle), Fit Boys JO13-3 (Racing Genk), WNBC JO13-1 (Dortmund) en Wijster JO13-2 (Porto).
Wedstrijdschema:
19 jan, 09:00 uur: Dortmund (wnbc 09) – Racing Genk (fit boys)
19 jan, 10:05 uur: Racing Genk (fit boys) – Pec Zwolle (beilen)
Uitslagen:
FC Porto (wijster) – Racing Genk (fit boys) 2 – 2
Pec Zwolle (beilen) – Racing Genk (fit boys) 0 – 2
Racing Genk (fit boys) – FC Porto (wijster)  0 – 1
Racing Genk (fit boys) – Dortmund (wnbc 09)  3 – 7
Stand poule B:
KLIK HIER.

Indeling poule C:
Beilen JO13-4 (AEK Athene), Wijster JO13-3 (Monaco), Fit Boys JO13-4 (AS Roma) en WNBC JO13-2 (Feyenoord)
Wedstrijdschema:
26 jan, 14:30 uur: AEK Athene (beilen) – AS Roma (FIT Boys)
26 jan, 15:35 uur: AS Roma (FIT Boys) – AS Monaco (wijster)
Uitslagen:
AS Roma (FIT Boys) – Feyenoord (wnbc 09) 1 – 5
AS Roma (FIT Boys) – AEK Athene (beilen) 5 – 1
Feyenoord (wnbc 09) – AS Roma (FIT Boys) 7 – 0
AS Monaco (wijster) – AS Roma (FIT Boys) 3 – 0
Stand poule C:
KLIK HIER.


Indeling poule D:
Beilen JO12-1 (Sporting CP), Fit Boys JO12-1 (Paris SG), VKW JO12-1 (Chelsea) en Wijster JO12-1 (Juventus).
Wedstrijdschema:
19 jan, 10:25 uur: >Paris S.G. (fit boys) – Juventus (wijster)
19 jan, 11:10 uur: Paris S.G. (fit boys) – Chelsea (vkw)
Uitslagen:
Sporting C.P. (beilen) – Paris S.G. (fit boys) 8 – 0
Chelsea (vkw) – Paris S.G. (fit boys) 2 – 4
Paris S.G. (fit boys) – Sporting C.P. (beilen) 1 – 2
Juventus (wijster) – Paris S.G. (fit boys) 2 – 2
Stand poule D:
KLIK HIER.


Indeling poule F:
Beilen JO11-3 (CSKA Moskou), Fit Boys JO11-2 (Atletico Madrid), FIT Boys JO11-3 (Liverpool), Pesse JO12-M (Fiorentina), VKW JO11-4 (Fc Groningen) en Wijster JO11-2 (BM Gladbach).
Wedstrijdschema:
19 jan, 11:50 uur: BM Gladbach (wijster) – Atletico Madrid (fit boys)
19 jan, 12:55 uur: Atletico Madrid (fit boys) – Fiorentina (pesse)
26 jan, 10:25 uur: Nummer 5 – Nummer 6
26 jan, 10:45 uur: Nummer 3 – Nummer 4
26 jan, 11:05 uur: Nummer 1 – Nummer 2
Uitslagen:
Fc Groningen (wijster) – Liverpool (fit boys) 5 – 0
BM Gladbach (wijster) – Liverpool (fit boys) 5 – 0
Liverpool (fit boys) – Fiorentina (pesse) 1 – 1
Atletico Madrid (fit boys) – CSKA Moskou (beilen) 1 – 4
Liverpool (fit boys) – CSKA Moskou (beilen) 1 – 5
Atletico Madrid (fit boys) – Fc Groningen (vkw) 0 – 1
Atletico Madrid (fit boys) – Liverpool (fit boys) 2 – 1
Stand poule F:
KLIK HIER.


Poule H, indeling:
Beilen JO9-1 (Glasgow Rangers), FIT Boys JO9-1 (Bayern München), Pesse JO9-1 (Barcelona) en Wijster JO9-1 (AZ).
Wedstrijdschema:
19 jan, 13:15 uur: Barcelona (pesse) – Bayern München (fit boys)
19 jan, 14:20 uur: AZ (wijster) – Bayern München (fit boys)
Uitslagen:
Bayern München (fit boys) – Barcelona (pesse) 0 – 2
Bayern München (fit boys) – Glasgow Rangers (beilen) 1 – 3
Bayern München (fit boys) – Club Brugge (wijster) 1 – 2
Glasgow Rangers (beilen) – Bayern München (fit boys)  3 – 0
Stand poule H:
KLIK HIER.


Poule J, indeling:
Beilen JO8-1 (Internationale), Fit Boys JO8-1 (PSV), Pesse JO8-1 (Tottenham Hotspurs), VKW JO8-2 (Espanyol), Wijster JO8-1 (Real Madrid).
Wedstrijdschema:
26 jan, 11:25 uur: PSV (fit boys) – Real Madrid (wijster)
26 jan, 12:05 uur: Internationale (beilen) – PSV (fit boys)
2 feb, 13:15 uur: PSV (fit boys) – Espanyol (vkw)
2 feb, 14:15 uur: Tottenham (pesse) – PSV (fit boys)
Uitslagen:
PSV (fit boys) – Internationale (beilen) 0 – 0
Real Madrid (wijster) – PSV (fit boys) 0 – 6
Espanyol (vkw) – PSV (fit boys) 2 – 0
PSV (fit boys) – Tottenham (pesse) 2 – 3
Stand poule J:
KLIK HIER.

FIT Boys JO15-1
Poule C1, indeling:
Beilen JO15-1, Fit Boys JO15-1, VKW JO15-1 en Wijster JO15-1.
Uitslagen:
VKW JO15-1 – Fit Boys JO15-1 0 – 5
Beilen JO15-1 – Fit Boys JO15-1 4 – 1
Wijster JO15=1 = Fit Boys JO15-1 0 – 4
Beilen JO15-1 – FIT Boys JO15-1 4 – 0
Eindstand poule C1:
KLIK HIER.

FIT Boys JO15-2
Poule C2, indeling:
Fit Boys JO15-2, HH Combi JO15-1, VKW JO15-2, WNBC JO15-1 en Wijster JO15-2.
Wedstrijdschema:
26 jan, 16:20 uur: HH Combi JO15-1 – Fit Boys JO15-2
26 jan, 16:50 uur: Nummer 3 – Nummer 4
26 jan, 17:15 uur: Nummer 1 – Nummer 2
Uitslagen:
Fit Boys JO15-2 – WNBC 09 JO15-1  4 – 2
Wijster JO15-2 – Fit Boys JO15-2  4 – 1
Stand poule C2:
KLIK HIER.

FIT Boys JO15-3
Poule C3, indeling:
Fit Boys JO15-3, VKW JO15-2, Beilen JO15-2 en Beilen JO15-3.
Wedstrijdschema:
19 jan, 17:30 uur: Fit Boys JO15-3 – Beilen JO15-2
19 jan, 18:25 uur: Nummer 3 – Nummer 4
19 jan, 18:50 uur: Nummer 1 – Nummer 2
Uitslagen:
VKW JO15-2 – Fit Boys JO15-3 3 – 2
Fit Boys JO15-3 – Beilen JO15-3 2 – 1
Stand poule C3:
KLIK HIER.

FIT Boys JO15-4 en ST Beilen/FIT Boys MO15-1 en MO15-2
Poule C4, indeling:
Beilen JO15-MC1, Beilen JO15-MC2, Fit Boys JO15-4 en Wijster JO15-3.
Uitslagen:
Wijster JO15-3 – Beilen JO15-MC1 2 – 1
FIT Boys JO15-4 – Beilen JO15-MC2 8 – 1
FIT Boys JO15-4 – Beilen JO15-MC1 10 – 0
Beilen JO15-MC2 – Wijster JO15-3 2 – 2
Beilen JO15-MC1 – Beilen JO15-MC2 2 – 1
FIT Boys JO15-4 – Wijster JO15-3 4 – 2
Eindstand poule C4:
KLIK HIER.